Проходилка Poppy Mustard
45,97 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31005030105
Категории: Бебешка проходилка, ПРОХОДИЛКИ И БЪНДЖИТА
Описание
• Подходяща от 6 месеца до 12 кг;
• Регулиране на височината в 3 позиции;
• Свалящ се музикален панел със заключващи механизми под основата;
• Бутон за включване и изключване;
• Мека седалка с висока облегалка;
• 2 предни РР универсални колела;
• 2 задни TPR направляващи колела;
• Защитен механизъм – 6 гумени стопери под основата;
• Сгъваем дизайн;
• Необходими са 2 батерии АА за музикалния панел (не са включени в комплекта).
Размери:
– Продукт: 67x60x53 см / 3.4 кг
– Цветна кутия: 59×11.5×69.5 см / 4.5 кг / 1 бр/цветна кутия
Допълнителна информация
| Тегло | 3,600000 кг |
|---|---|
| Категории | Активно движение Проходилки и уокъри |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Проходилки |
| Група | Активно движение KikkaBoo, Проходилки Kikkaboo |
| Предназначение | За безопасност, За забавление и възпитание, За развиване на въображението, За развиване на фината моторика |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Жълт |
| Тип батерии | AA |
| Възраст | 6м+ |
| Брой батерии | 2 |
| Тегло | 3.6 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 58.5 x 68 x 53 cm |
| Размер на опаковката | 59 x 11 x 69.5 cm |
| Каталожен номер | 31005030105 |
| Баркод | 3800171213950 |
| Гаранция | 24 месеца |
