Ролетен сенник за автомобил 2бр.
8,13 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31002180006
Категории: Аксесоари за столчета за кола, Детско столче за кола
Описание
• Подходяща от раждането;
• Максимална защита от слънцето;
• Силни вакуумни вендузи;
• Бутон за бързо и лесно прибиране на щората;
• Лесен монтаж;
• Висококачествен материал;
• Компактно сгъване.
Размери:
– Продукт: 46×41 cм / 0.37 кг
– Цветна кутия: 10.2x4x42.5 cм / 0.46 кг / 2 бр/кашон
– Вътрешен кашон: 47×11.5×25 cм / 2.80 кг / 6 бр/кашон
– Кашон: 49x25x52 см / 14.5 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,583000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за колаАксесоари за столчетаСенници и щори за кола |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Сенници |
| Група | Столчета за кола KikkaBoo |
| Предназначение | За кола, За най-малките, За родители |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.583 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 46 x 41 cm |
| Размер на опаковката | 10.2 x 4 x 42.5 cm |
| Каталожен номер | 31002180006 |
| Баркод | 3800171213158 |
| Брой в пакета | 2 |
