Сенник за автомобил 2бр.
3,53 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31002180004
Категории: Аксесоари за столчета за кола, Детско столче за кола
Описание
• Подходяща от раждането;
• Уникален двуслоен дизайн за по-добро блокиране на слънчевата светлина;
• Подходящи за повечето прозорци;
• Електростатична адсорбция, предотвратява лесно отлепяне;
• Лесни за монтаж;
• Предпазват детето от слънчевите лъчи и горещия въздух.
Размери:
– Продукт: 48×31 cм / 0.10 кг
– Опаковка: 18x2x30 cм / 0.13 кг / 2 бр/PVC плик
– Вътрешен кашон: 20x20x22.5 cм / 12 кг / 6 бр/кашон
– Кашон: 42x42x24.5 см / 10.6 кг / 48 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,140000 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за колаАксесоари за столчетаСенници и щори за кола |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Сенници |
| Група | Столчета за кола KikkaBoo |
| Предназначение | За кола |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.14 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 48 x 31 cm |
| Размер на опаковката | 18 x 2 x 30 cm |
| Каталожен номер | 31002180004 |
| Баркод | 3800171213141 |
| Брой в пакета | 2 |
