СГЪВАЕМА ВАНА 83 СМ С ОТТИЧАНЕ ROYAL GREY
29,45 € Original price was: 29,45 €.22,00 €Текущата цена е: 22,00 €.
СГЪВАЕМА ВАНА 83 СМ С ОТТИЧАНЕ ROYAL NORDIC PINK
29,45 € Original price was: 29,45 €.22,00 €Текущата цена е: 22,00 €.
СГЪВАЕМА ВАНА 83 СМ С ОТТИЧАНЕ ROYAL NORDIC BLUE
29,45 € Original price was: 29,45 €.22,00 €Текущата цена е: 22,00 €.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10131010007
Категории: Бебешка вана, Бебешка вана и стойки, ПРОМОЦИИ
Описание
модерна и атрактивна форма,модерни цветове, съобразени с интериора на съвременните бани,сгъваема, когато не се използва, за лесно съхранение и спестяване на място в дома,интегрирана гумена тапа за лесно източване на водата,неплъзгащ се елемент на дъното на ваната за безопасно използване,нехлъзгащи се елементи на краката на ваната за осигуряване на стабилност на продукта,изработена от висококачествен PP/TPE материал, благодарение на което ще служи дълго време///
Допълнителна информация
| Тегло | 2,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 90 × 49 × 22 см |
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | TPE, Полипропилен |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 90 x 49 x 22 cm |
| Размер на опаковката | 90 x 22 x 49 cm |
| Каталожен номер | 10131010007 |
| Баркод | 3800166118628 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
ТРИКОЛКА MOOVO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА MOOVO IVORY
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE&GREEN
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK FLOWERS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS TRACERY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART TRACERY
Оценено с 0 от 5
