ШИШЕ С ШИРОКО ГЪРЛО MY FRIEND 250ML MELLOW ROSE
2,26 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10200840005
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
Лесно пълнене и почистване;,Без BPA и фталат,Удобна за хващане форма,Вместимост 250 мл,Широко гърло,Подходящо за почистване в съдомиялна машина,Мек силиконов биберон,Удобно и безопасно за храненето на Вашето бебе///0 месеца +
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0700 кг |
|---|---|
| Размери | 7 × 7 × 18 см |
| Категории | Храни и хранене Шишета и чаши Шишета |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки шишета |
| Серия | Lorelli My Friend |
| Група | Всичко за храненето Lorelli, Шишета за хранене Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За пиене, За хранене |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Полипропилен, Силикон |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.078 kg |
| Вместимост | 250 ml |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 7 x 18.5 x 7.5 cm |
| Каталожен номер | 10200840005 |
| Баркод | 3800166115603 |
