СПОРТНА БУТИЛКА ANIMALS 325 ML BLUSH PINK
2,26 € / 4,42 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10200730002
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0600 кг |
|---|---|
| Размери | 7 × 7 × 16 см |
| Категории | Храни и хранене Шишета и чаши Шишета |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки шишета |
| Серия | Lorelli Baby Care |
| Група | Всичко за храненето Lorelli, Шишета за хранене Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За пиене |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Полипропилен, Силикон |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.06 kg |
| Вместимост | 325 ml |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 21 x 6.5 x 7 cm |
| Каталожен номер | 10200730002 |
| Баркод | 3800151999843 |


