СПОРТНА БУТИЛКА С ДРЪЖКA BLUE/GREEN и сламка
2,45 € / 4,79 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10230090004
Категории: Бебешки шишета, Кърмене и Хранене
Описание
дръжка за носене,Без BPA и фталат,Удобна за хващане форма,Широко гърло,Устойчиво на разливане,Лесно и удобно за употреба,Подходящо за използване при пътуване,Подходящо за почистване в съдомиялна машина,Вместимост 360 мл,Мека и гъвкава сламка,Въртящ защитен капак///
Подходящо за деца над 12+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0700 кг |
|---|---|
| Размери | 8 × 8 × 16 см |
| Категории | Храни и хранене Шишета и чаши Шишета |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки шишета |
| Група | Всичко за храненето Lorelli, Шишета за хранене Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За пиене |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Полипропилен, Силикон |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 0.07 kg |
| Вместимост | 360 ml |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 8 x 16 x 9 cm |
| Каталожен номер | 10230090004 |
| Баркод | 3800166105857 |
| Гаранция | 24 месеца |


