СТ. ЗА КОЛА SCORPIUS 40-150cm GREY
110,20 € / 215,53 лв. Original price was: 110,20 € / 215,53 лв..98,00 € / 191,67 лв.Текущата цена е: 98,00 € / 191,67 лв..
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10071752406
Категории: Детско столче за кола, Намалени столчета за кола, ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления, Столче за кола 0-36 кг
Описание
размери,EPS, мемори пяна за по-голяма сигурност и удобство,RWF – инсталация в посока, обратна на движението 40-105см,Регулируема облегалка: – 1 позиция при ориентация, обратна на движението /40-105 см/ – 3 позиции при ориентация по посока на движението /100-150 см/,Подсилена облегалка за глава,Система за регулация на предпазните колани спрямо растежа,Одобрено е съгласно ECE R129/03,Противоплъзгащи омекотители на предпазните коланчета,Мека вложка за малко дете,FF – инсталация по посока на движението 100-150 см///
ръстов диапазон: 40-150 cm
възрастов диапазон: от раждането до 12 години
Допълнителна информация
| Тегло | 6,6000 кг |
|---|---|
| Размери | 50 × 45 × 76 см |
| Категории | Столчета за кола |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 6.6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 50 х 45 х 52 cm |
| Размер на опаковката | 59 x 46 x 54 cm |
| Каталожен номер | 10071752406 |
| Баркод | 3800166108872 |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
Свързани продукти
Плюшен дракон Алекс
Оценено с 0 от 5
Плюшена възглавничка прасенце + одеалце с надпис
Оценено с 0 от 5
Плюшено мече в бордо с надписана панделка
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА FIRST STRING
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА FIRST YELLOW
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
Оценено с 0 от 5
