СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ BONBON ROSE LEATHER
37,83 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10100312516
Категории: Кърмене и Хранене, Столче за хранене
Описание
лесно сгъване и разгъване,кош за играчки,размери,5 точкови предпазни колани,поставка за крачета,място за чаша или шише,Сгъване до компактни размери,Регулируема двойна табла / горна подвижна табла,Лесно отстраняем за почистване калъф на седалката от кожа или PVC///
Допълнителна информация
| Тегло | 6,6500 кг |
|---|---|
| Размери | 78 × 62 × 101 см |
| Категории | Храни и хранене Столчета за хранене |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за хранене |
| Група | Всичко за храненето Lorelli, Столчета за хранене Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | PVC кожа, Метал, Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 6.65 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 78 х 62 х 101 cm |
| Размер на опаковката | 15 x 80 x 51 cm |
| Каталожен номер | 10100312516 |
| Баркод | 3800166119298 |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |


