СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ BONBON WHITE TEDDY BEAR
37,83 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10100312315
Категории: Кърмене и Хранене, Столче за хранене
Описание
лесно сгъване и разгъване,кош за играчки,размери,5 точкови предпазни колани,поставка за крачета,място за чаша или шише,Сгъване до компактни размери,Регулируема двойна табла / горна подвижна табла,Лесно отстраняем за почистване калъф на седалката от кожа или PVC///
Допълнителна информация
| Тегло | 6,6500 кг |
|---|---|
| Размери | 78 × 62 × 101 см |
| Категории | Храни и хранене Столчета за хранене |
| Марка | Lorelli |
| Модел | Bonbon |
| Вид | Столчета за хранене |
| Група | Столчета за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | PVC, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 7.6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 76 x 60 x 100 cm |
| Размер на опаковката | 50.5 x 80 x 15 cm |
| Каталожен номер | 10100312315 |
| Баркод | 3800151979272 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предпазен колан | 5 точков |


