СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ MARCEL GOLDEN GREEN FRIENDS
45,61 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10100322142
Категории: Кърмене и Хранене, Столче за хранене
Описание
лесно сгъване и разгъване,място за чаша или шише,5 точкови предпазни колани,поставка за крачета,Сгъване до компактни размери,Лесно отстраняем за почистване калъф на седалката от PVC///
Допълнителна информация
| Тегло | 5,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 78 × 62 × 101 см |
| Категории | Храни и хранене Столчета за хранене |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за хранене |
| Група | Столчета за хранене Lorelli, Всичко за храненето Lorelli |
| Предназначение | За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | PVC, Пластмаса |
| Цвят | Жълт |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 10 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 75 х 60 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 72 x 14 x 53 cm |
| Каталожен номер | 10100322142 |
| Баркод | 3800151963400 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Предпазен колан | 5 точков |

