СТОЛ ЗА ХРАНЕНЕ PARTY GREEN LEATHER
90,16 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10100372504
Категории: Кърмене и Хранене, Столче за хранене
Описание
кош за играчки,Колелa за лесно придвижване,място за чаша или шише,размери,алуминиева конструкция,регулиране на степенката – 3 позиции,регулиране на седалката във височина – 7 позиции,2 позиции за регулиране на раменните колани,регулиране на облегалката в 3 позиции,Регулируема двойна табла / горна подвижна табла,Лесно отстраняем за почистване калъф на седалката от кожа,Възможност за закрепване на таблата към задните крака на стола,Допълнителни омекотители на коланите,Лесно регулиране на таблата – 4 позиции///
Допълнителна информация
| Тегло | 8,3000 кг |
|---|---|
| Размери | 82 × 50 × 105 см |
| Категории | Храни и хранене Столчета за хранене |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Столчета за хранене |
| Серия | Lorelli Premium |
| Група | Всичко за храненето Lorelli, Столчета за хранене Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За хранене |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Еко кожа, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 8.3 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Месец на бебешкото хранене, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 82 x 50 x 105 cm |
| Размер на опаковката | 82 x 105 x 50 cm |
| Каталожен номер | 10100372504 |
| Баркод | 3800166119052 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 15 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Позиция на облегалката | 3 |

