Стол за кола Alma черен
43,40 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Мисията на всеки родител е да осигури най-доброто за своето дете. За да се чувства Вашето съкровище удобно и сигурно по време на пътуване, изберете столчето за кола Alma! То е изработено от висококачествени материали и осигурява защита за най-малките в автомобила, а в същото време спокойствие за родителите им.
Моделът е подходящ за новородени бебета и малки деца с тегло до 13 килограма.Столчето се монтира много лесно на задната седалка на колата, обратно на посоката на движение.
За по-голямо удобство модела има регулираща се дръжка, меко покривало за крачетата на бебетата, както и подложка.Сгъваемият сенник е допълнителен аксесоар, който ще предпази всяко мъниче от пряката слънчева светлина.
Столчето- кошничка Alma отговаря на Европейски стандарт ECE R44/04 и е съвместимо с количка Alma. Адапторите са включени към комплекта.
| Тегло | 2,87000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Столчета за кола |
| Марка | Moni |
| Група | Столчета за кола Moni |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 3.5 kg |
| Размер на опаковката | 78 x 42 x 45 cm |
| Каталожен номер | 108053 |
| Баркод | 3.80101E+12 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Модел | Alma |
