Супер меко бебешко одеяло 80/110 см Hedge-hugs
15,80 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31103020143
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Луксозно супер меко бебешко одеяло;
• Висококачествена поларена материя, изключително гладка, мека и приятна на допир;
• Закачлив дизайнерски принт;
• Луксозна подаръчна кутия;
• Състав: 100% полиестер;
• Размер: 80х110 см.
Размери:
– Подаръчна кутия: 37×30.5×8.5 см / 1 кг
– Кашон: 77x64x54 см / 24 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 1,400000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Детски одеяла |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Одеяла |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За детския интериор, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.4 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 80 x 110 cm |
| Размер на опаковката | 37 x 8.5 x 30.5 cm |
| Каталожен номер | 31103020143 |
| Баркод | 3800171215022 |
