Тоалетна седалка със стълба Lea Grey
23,98 € / 46,90 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31403010017
Категории: Баня и хигиена, Гърне за бебе и адаптори
Описание
• Подходящ за деца от 12 до 60м или до 40кг;
• Висококачествени нетоксични материали;
• Подходяща за тоалетни със стандартна форма (елипсовидна);
• Снабдена с мека възглавница за по-голям комфорт;
• Удобна за използване и лесна за почистване;
• Тоалетната седалка може да се използва отделно;
• Стабилна и безопасна;
• Лесни за хващане дръжки;
• Регулируема височина на стъпалата на краката;
• Иновативен дизайн.
Размери:
– Продукт: 35×56.5×30.5 см / 2 кг
– Кашон: 36x39x22 см / 2.5 кг / 1 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 1,500000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Седалки за тоалетна чиния, Стълби |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За тоалетна |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 18м+ |
| Тегло | 2.5 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 35 x 56.5 x 30.5 cm |
| Размер на опаковката | 36 x 39 x 22 cm |
| Каталожен номер | 31403010017 |
| Баркод | 3800171208246 |
