ТРИКОЛКА JAGUAR RED & BLACK LUXE
131,58 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
сгъваем сенник,прозорче на сенника,багажник,регулируема и комфортна облегалка,Отстраняем гриф,сгъваема поставка за крачета,бутон за стопиране движението на педалите на предното колело,поставка за крачета за по-малки деца,бутон за завъртане на седалката,позиция: с гръб към родителя,позиция: с лице към родителя,позиция: родителски контрол,триколка,пластмасова поставка за чаша или шише,предпазни колани,Бутон за регулация на кормилото,Цип на сенника за отстраняване на козирката,Индивидуални спирачки на задните колела,2 позиции за регулация на височината на дръжката за родителски контрол,Скрит вътрешен механизъм за родителски контрол на предното колело,органайзер с джобове на гърба,изцяло премахваща се тапицерия за лесно почистване,дъждобран за триколка /не е включен////
| Тегло | 10,9000 кг |
|---|---|
| Размери | 90 × 53 × 100 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Триколки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Червен |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 11 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 90 х 53 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 60 x 32 x 42 cm |
| Каталожен номер | 10050292103 |
| Баркод | 3800151994749 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 20 kg |
| Брой гуми | 3 |

