ТРИКОЛКА LUCKY CREW GREY&PINK
100,19 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10050610022
Категория: Бебешка триколка
Описание
лесно сгъваема,сгъваем сенник,звънец,чанта,сгъваема поставка за крачета,регулиране на дръжката във височина,позиция: с гръб към родителя,позиция: с лице към родителя,позиция: родителски контрол,пластмасов багажник,Скрит вътрешен механизъм за родителски контрол на предното колело,бутон за завъртане на седалката – ротация на 360º,3-точкови предпазни колани,отстраняема тапицерия за лесно почистване,триколка – колело,регулируема седалка,бутон за отваряне на предпазния гриф,поставка за крачета за по-малки деца,вкл./изкл. на механизма със свободно движение,гумени противоплъзгащи дръжки на кормилото//
Допълнителна информация
| Тегло | 8,00000000 кг |
|---|---|
| Размери | 102,00000000 × 49,00000000 × 101,00000000 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Триколки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За забавление и възпитание, За каране, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Гума, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 2+ |
| Тегло | 9.5 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 102 х 49 х 101 cm |
| Размер на опаковката | 58 x 42 x 28 cm |
| Каталожен номер | 10050610022 |
| Баркод | 3800151964063 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 25 kg |
| Предпазен колан | 3 точков |
| Брой гуми | 3 |

