ТРИКОЛКА ONE ЧЕРВЕНА
76,95 € Original price was: 76,95 €.60,00 €Текущата цена е: 60,00 €.
ТРИКОЛКА ONE DARK BLUE
76,95 €
ТРИКОЛКА ONE GREY
76,95 € Original price was: 76,95 €.60,00 €Текущата цена е: 60,00 €.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10050530017
Категории: ПРОМОЦИИ, Сезонни намаления, Триколки
Описание
позиция: с гръб към родителя,функция „Триколка“ с облегалка за гърба,триколка – колело,регулируема телескопична дръжка за бутане,родителска чанта за съхранение,сгъваем и регулируем сенник,седалка с висока облегалка и дишаща подложка,предно кошче за поставяне на бутилка,заден кош,отстраняем гриф,5 точков предпазен колан,вкл./изкл. на механизма за свободно движение,сгъваема предна стъпенка,противоплъзгащи педали,EVA гуми,цветна кутия,дъждобран за триколка /не е включен////
Допълнителна информация
| Тегло | 6,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 75 × 53 × 91 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Модел | One |
| Вид | Триколки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За водни забавления, За игра на открито, За каране, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | EVA, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 6.7 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 75 х 53 х 91 cm |
| Размер на опаковката | 75 x 91 x 53 cm |
| Каталожен номер | 10050530017 |
| Баркод | 3800166111063 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 20 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 3 |
Свързани продукти
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ ЗЕЛЕНА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА MOOVO IVORY
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА MOOVO RED & BLACK LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS BLUE&GREEN
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK BUTTERFLY
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK FLOWERS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS TRACERY
Оценено с 0 от 5

