ТРИКОЛКА JAGUAR В.Г. BLACK & YELLOW
138,43 €
ТРИКОЛКА NEO В.Г. IVORY
142,50 € Original price was: 142,50 €.110,00 €Текущата цена е: 110,00 €.
ТРИКОЛКА ROCKET BLACK
106,31 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10050372106
Категория: Триколки
Описание
сенник,звънец,предпазен гриф,мека седалка,чанта,спирачки на задните колела,тапицирана облегалка,педали,текстилен багажник,поставка за крачета за по-малки деца,позиция: с гръб към родителя,позиция: родителски контрол,пластмасова поставка за чаша или шише,предпазни колани,Скрит вътрешен механизъм за родителски контрол на предното колело,функция „Баланс-колело“,функция „Триколка“ с облегалка за гърба,2 степени на регулация на родителската дръжка,отстраняема тапицерия за лесно почистване,триколка – колело,баланс колело,дъждобран за триколка /не е включен////
Допълнителна информация
| Тегло | 9,3500 кг |
|---|---|
| Размери | 79 × 51 × 100 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Модел | Rocket |
| Вид | Триколки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 10.35 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 104 х 50 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 62 x 27.5 x 39 cm |
| Каталожен номер | 10050372106 |
| Баркод | 3800151994831 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 20 kg |
| Предпазен колан | 3 точков |
| Брой гуми | 3 |
| Позиция на облегалката | 2 |
Свързани продукти
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИНЯ
Оценено с 0 от 5

