ТРИКОЛКА TINO PINK С РОТАЦИЯ 360
73,15 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10050682516
Категория: Триколки
Описание
сгъваем сенник,прозорче на сенника,звънец,позиция: с гръб към родителя,позиция: с лице към родителя,предпазни колани,пластмасов багажник,Бутон за регулация на кормилото,Индивидуални спирачки на задните колела,ротация на 360 градуса,регулируема седалка,изцяло премахваща се тапицерия за лесно почистване,многопозиционна родителска дръжка,TPR ръкохватки,поставка за крачета за по-малки деца,сгъваема поставка за крачета,вкл./изкл. на механизма със свободно движение,отстраняем гриф,поставка за чаша,Неплъзгащи педали,Седалка с облегалка,Велосипед триколка,Накланяща се облегалка в позиция гръб към родителя,Накланяща се облегалка в позиция с лице към родителя///
Допълнителна информация
| Тегло | 9,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 96 × 55 × 108 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Триколки |
| Група | Играчки Lorelli |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За игра на открито, За каране, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 9 kg |
| Акценти | Забавление навън |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 96 х 55 х 108 cm |
| Размер на опаковката | 96 x 108 x 55 cm |
| Каталожен номер | 10050682516 |
| Баркод | 3800166119380 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 25 kg |
| Брой гуми | 3 |
Свързани продукти
ТРИКОЛКА NEO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREY LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
