ТРОТИНЕТКА SMART BLACK FLASH
32,49 € Original price was: 32,49 €.25,00 €Текущата цена е: 25,00 €.
ТРОТИНЕТКА SMART TRACERY
32,49 € Original price was: 32,49 €.25,00 €Текущата цена е: 25,00 €.
ТРОТИНЕТКА SMART RED FIRE
32,49 € Original price was: 32,49 €.25,00 €Текущата цена е: 25,00 €.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10390020023
Категории: ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, ПРОМОЦИИ, Тротинетки
Описание
крачна спирачка,висококачествени лагери ABEC-7,TPR ръкохватки,предни полиуретанови гуми със светлина 120/28 mm,максимално тегло – 20 kg,полипропиленова платформа с размер: 350/120 mm,заднa pvc гумa 100/48 мм,сгънато положение,цветна кутия,стъпенка,седалка,регулируема дръжка в 3 позиции,Светещи гуми///
Допълнителна информация
| Тегло | 2,9000 кг |
|---|---|
| Размери | 55 × 26 × 67 см |
| Категории | Играчки Спорт и игри на открито Колела, тротинетки и возила |
| Марка | Lorelli |
| Група | Активно движение Lorelli |
| Вид | Тротинетки |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Метал, Полиуретан |
| Цвят | Червен |
| Възраст | 3+ |
| Тегло | 3.32 kg |
| Акценти | Актуални предложения – играчки |
| Промоции | Бебешки находки |
| Размер на продукта | 55 х 26 х 67 cm |
| Размер на опаковката | 55.5 x 14.5 x 27 cm |
| Каталожен номер | 10390020023 |
| Баркод | 3800151977407 |
| Гаранция | 24 месеца |
Свързани продукти
Картонена къща за оцветяване, 110 см
Оценено с 0 от 5
ПРОХОДИЛКА БАМБИ ЕВ БЕЖОВА
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА MOOVO GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. GREEN LUXE
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА NEO В.Г. YELLOW&BLACK
Оценено с 0 от 5
ТРИКОЛКА ONE СИВА
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS PINK FLOWERS
Оценено с 0 от 5
ТРОТИНЕТКА SMART PLUS RED FIRE
Оценено с 0 от 5

