ВАНА 100 СМ LITTLE STARS WHITE
14,53 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130510093
Категория: Бебешка вана
Описание
висококачествена нетоксична пластмаса,леснo за почистване,обособено място за поставяне на миещи средства,100х51х31 см///
Допълнителна информация
| Тегло | 1,3000 кг |
|---|---|
| Размери | 100 × 51 × 31 см |
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За банята, За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 2 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 100 х 51 х 31 cm |
| Размер на опаковката | 99 x 22 x 45 cm |
| Каталожен номер | 10130510093 |
| Баркод | 3800166110998 |
