ВАНА 100СМ МЕЧО И ПРИЯТЕЛИ БЯЛА С ИЗТОЧВАНЕ
19,43 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130182100
Категория: Бебешка вана
Описание
висококачествена нетоксична пластмаса,леснo за почистване,обособено място за поставяне на миещи средства,100х51х31 см///
* IML (IN-MOLD LABELLING) технология интегрира декорацията с високо качество директно в продукта.
Декорацията става неразделна част от предмета, благодарение на което декора не се надрасква!
Допълнителна информация
| Тегло | 1,2000 кг |
|---|---|
| Размери | 100 × 52 × 30 см |
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Тема | Winnie the Pooh (Мечо Пух) |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.22 kg |
| Акценти | Магията на играта |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 100 x 38 x 51 cm |
| Каталожен номер | 10130182100 |
| Баркод | 3800151999423 |
