ВАНА 84 СМ НЕХЛЪЗГ С ОТТИЧАНЕ LITTLE STARS WHITE
13,56 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130460093
Категория: Бебешка вана
Описание
висококачествена нетоксична пластмаса,леснo за почистване,обособено място за поставяне на миещи средства,84х49х30 см,с оттичане,меко, нехлъзгащо се покритие в областта на гръбчето///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,9500 кг |
|---|---|
| Размери | 84 × 30 × 49 см |
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За банята, За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.24 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 84 х 49 х 30 cm |
| Размер на опаковката | 83 x 20 x 50 cm |
| Каталожен номер | 10130460093 |
| Баркод | 3800166110035 |
