ВАНА 84 СМ THE SMURFS WHITE
17,24 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10131142401
Категория: N/A
Допълнителна информация
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
|---|---|
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Тема | The Smurfs (Смърфовете) |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За банята, За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 84 х 30 х 49 cm |
| Размер на опаковката | 83 x 22 x 38 cm |
| Каталожен номер | 10131142401 |
| Баркод | 3800166110769 |
