ВАНА 84СМ NORDIC PINK
12,09 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10130120581
Категория: Бебешка вана
Описание
висококачествена нетоксична пластмаса,леснo за почистване,обособено място за поставяне на миещи средства,84х49х30 см///Ваната, с размер 84 см е отлично решение за новороденото. Материалът и формата са максимално съобразени с особеностите на тази възраст. Лесно се поддържа. Предлага се в богата цветова гама.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,8500 кг |
|---|---|
| Размери | 84 × 48 × 30 см |
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Предназначение | За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.835 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 84 х 48 х 30 cm |
| Размер на опаковката | 84 x 40 x 41 cm |
| Каталожен номер | 10130120581 |
| Баркод | 1010000227665 |
