ВАНА 84 СМ SPLASH DОLPHIN BLUE
7,72 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10131190004
Категория: Бебешка вана
Описание
///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,9500 кг |
|---|---|
| Размери | 30 × 84 × 49 см |
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Вани |
| Група | Баня и хигиена Lorelli |
| Предназначение | За банята, За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Син |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.95 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 30 х 84 х 49 cm |
| Размер на опаковката | 30 x 49 x 84 cm |
| Каталожен номер | 10131190004 |
| Баркод | 3800166116129 |
