Зимен спален чувал 6-18 месеца Bear with me Blue
18,35 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
41130000057
Категории: Бебешки легла и кошари, Текстил
Описание
• Нежен бебешки спален чувал, изработен от висококачествен памук ранфорс и памучно трико;
• Пълнеж: лека полиестерна вата;
• Разкопчаване по цялата страна с цип и протектор;
• Лесно закопчаване на презрамките с тик-так копчета;
• Закачлив дизайнерски принт;
• Произведен в съответствие с изискванията за безопасност по стандарт EN 16781;
• Топлинна устойчивост 1.8 TOG;
• Подходящ за използване при стайна температура 13 – 16°C;
• Произведено в България;
• Размер: 6 до 18 месеца (дължина 90 см).
Размери:
– Продукт: 55×90 см / 0.370 кг
– Кашон: 30x40x60 см / 4.61 кг / 10 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,350000 кг |
|---|---|
| Категории | За детската стая Текстил Чувалчета за спане |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Бебешки чувалчета |
| Серия | KikkaBoo Bear with me |
| Група | За детската стая KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момчета |
| Материал | Памук |
| Цвят | Син |
| Възраст | 6м+ |
| Тегло | 0.23 kg |
| Размер | 6-18 м. |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 90 cm |
| Размер на опаковката | 41 x 2 x 47 cm |
| Каталожен номер | 41130000057 |
| Баркод | 3801130000574 |
