ЧАНТА PINK&GREY
13,56 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10040080007
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
///Можете да избирате сред изобилие от свежи цветове. Чантата ще приюти както шишетата за хранене на бебето, така и бурканчетата с пюре в по-късните месеци, еднократните пелени, козметиката на мъничето, всички онези много на брой и абсолютно задължителни за носене неща. Това е най-практичната вещ за всяка майка, която организира деня с детето си навън. В нея ще поберете всичко необходимо не само за бебето, но и за вас самите, тъй като ще ви освободи от неудобството да носите дамската си чанта. Ще бъдете изненадани колко много неща се събират в този задължителен за „оборудване” на разходката аксесоар.
Допълнителна информация
| Тегло | 0,4000 кг |
|---|---|
| Размери | 35 × 8 × 27 см |
| Категории | Бебешки колички Аксесоари за колички Чанти и раници за колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Чанти за колички |
| Група | Чанти за колички Lorelli |
| Предназначение | За мама, За най-малките, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Розов, Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.48 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 35 х 8 х 27 cm |
| Размер на опаковката | 44 x 5 x 32 cm |
| Каталожен номер | 10040080007 |
| Баркод | 3800151968412 |
