АДАПТОР ЗА КОЛИЧКА VIOLA/АВТОСТОЛ SPIRIT К-Т
4,13 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
5001016
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Допълнителна информация
| Тегло | 0,1700 кг |
|---|---|
| Категории | Столчета за кола Аксесоари за столчета Адаптори |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Аксесоари за столчета за кола |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Столчета за кола Lorelli |
| Предназначение | За най-малките |
| Брой пелени в пакет | 2 |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.17 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 20 x 5.5 x 13 cm |
| Каталожен номер | 5001016 |
| Баркод | 3800166116594 |
| Брой в пакета | 2 |
Свързани продукти
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ GREY
Оценено с 0 от 5
