Д.КОЛИЧКА LORET 2в1 до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ G
206,82 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
голям кош за пазаруване,много лека конструкция,завиващи предни колела,отстраняем гриф,размери,адаптори за столче за кола,прозорче на сенника,алуминиева конструкция,регулиране на облегалката, поставката за крачета и сенника,двойна спирачка на задните колела,EPS, мемори пяна за по-голяма сигурност и удобство,Одобрено е съгласно ECE R129/03,Регулируема облегалка за главата чрез механизъм,Вложка за по-малки деца до 60см,3 позиции за регулиране на раменните колани,Система за автоматично сгъване с една ръка,RWF – инсталация в посока, обратна на движението 40-87 см,регулируема облегалка с механизъм,отстраняем гриф, дръжка: Еко кожа,износоустойчиви гуми TPR,Седалка: пяна,Текстилна част: полиестер,Боядисване: висококачествено,светлоотразителен елемент за безопасност върху 5 – точковия колан,размери,размери в сгънато положение///до 22 кг.
Възрастова група: 0~48 месеца
| Тегло | 12,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 100 см |
| Категории | Бебешки количкиЛетни колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички, Кошници за кола |
| Група | Бебешки колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 10 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 90 х 47 х 100 cm |
| Размер на опаковката | 73 x 46 x 53 cm |
| Каталожен номер | 10021992406 |
| Баркод | 3800166114071 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
