Стол за кола Quill 40-150см зелен
147,76 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
За нас качеството на продуктите и безопасността на децата са основни приоритети!
Представяме ви Стол за кола QUILL I-size 40-150 см.
Подходящ от 0 месеца + до приблизително 12 години.
Многобройните удобства, подобрения комфорт за детето и най-високото ниво на безопасност и инсталация превръщат столчето Quill I-size 40-150см. във Ваш незаменим спътник за всяко пътуване!
Технически Характеристики :
– Прецизно, плавно, лесно завъртане на 360 градуса на седалката;
– 5 позиции на регулиране позициите на гръбчето, за да се чувства винаги удобно детето Ви по време на пътуване – без значение от позиционирането на стола – в позиция по посока или обратна на движението на колата ;
– 15 позиции на регулиране на облегалката за глава във височина, в зависимост от нуждите на Вашето дете и съобразено с възрастта му – от новородено до приблизително 12 години;
– Допълнителна подложка за новородени до 75 см. с премиум мемори пяна на възглавничките – помага за абсорбиране на силата на възможен удар и предлага страхотен комфорт при движение. Опция за удължаване на възглавничката;
– ISOFIX система – бърз и лесен,безопасен монтаж с индикатори за правилна инсталация с Top tether , за по-добра стабилност;
– 5-точков предпазен колан с меки раменни подложки със силиконово покритие, фиксира подложката в правилната позиция и покритие на долната катарама;
– SIP – Оптимална защита при страничен удар;
– Бързо освобождаване на горната лента – Top tether чрез катарама за допълнително улеснение монтаж и демонтаж на столчето;
– Широка и удобна седалка;
– Тапицерия от висококачествен ,безопасни платове ,може да се сваля и пере;
RWF Инсталация 40-105 см:
– Задължително ,,НАЗАД“ посока обратна на движение с изключени въздушни възглавници;
– Препоръчителна възраст за монтиране на столчето в посока обратна на движение е до 15 месечна възраст;
– Инсталира се чрез Isofix система + Top tether;
– 5 точков колан за безопасност;
FWF Инсталация 76-105 см:
– Столчето се монтира ,,НАПРЕД“ в посока на движение;
– Инсталира се чрез Isofix система + Top tether;
– 5 точков колан за безопасност;
FWF Инсталация 100-150 см:
– Столчето се монтира ,,НАПРЕД“ в посока на движение
– За обезопасяване на детето се използва автомобилния колан;
| Тегло | 12,50000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Столчета за кола |
| Марка | Cangaroo |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола Cangaroo |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 12.5 kg |
| Размер на опаковката | 53 x 61.5 x 45.5 cm |
| Каталожен номер | 110936 |
| Баркод | 3.80101E+12 |
| Размер на продукта | 53 x 69 x 45 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
