Стол за кола i-Smart 40-150см
290,92 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Сигурността среща иновацията с новото столче i-Smart!
Столчето i-Smart е проектирано с цел да осигури абсолютна сигурност за Вашето дете, като предлага три задължителни метода на фиксиране за седалката на колата. Светлинните индикатори, разположени в предната част, на двата странични протектора и над Isofix механизма, гарантират 100% лесен и правилен монтаж.
Характеристики:
– Подходящо за деца с височина 40-150 см: Приблизително от 0 до 12 години, отговарящо на най-новите стандарти R129-03 за безопасност.
– Прецизна изработка: Всички части на стола са прецизно и точно изработени чрез процес на леене под налягане.
– EPP пяна: Седалката е изработена от 100% рециклируема EPP пяна, която осигурява изключителна здравина и якост при удар и натиск.
– Система за безопасност Isofix и Опорен крак: Вградена звукова система с 4 светлинни индикатора за правилен монтаж на седалката.
– Звукова и светлинна система: Кратка гласова инструкция при стартиране на бутона за светлинни ефекти. Всеки елемент на дисплея свети в зелен цвят при правилен монтаж.
– USB-C зареждане: Вградена батерия с допълнителен кабел за зареждане от тип USB-C.
– С мека подплата и предпазни подплънки Anti Slip.
– SPS – Странична система за защита: Вградени светлинни индикатори за правилен монтаж на седалката.
– Завъртане на 360 градуса: Столчето i-Smart се завърта с едно докосване.
– 4 Регулируеми позиции: В двете посоки на движение.
– 13 позиции на височината: Регулира се спрямо височината на детето с лесно и бързо превключване посредством удобен бутон.
- Висококачествена тапицерия: Здрав и устойчив, приятен на допир плат, лесен за поддръжка.
С добавена мемори пяна и странични удебелени протектори, които осигуряват допълнителен комфорт и опора по време на пътуване. Всички елементи са демонтиращи се за удобство.
Размери на продукта: 44 x 52 x 60-82 см
Размери на допълнителната възглавничка: 24 x 42 см
Стол за кола i-Smart е идеалното решение за безопасност и комфорт на Вашето дете по време на пътувания, съчетавайки модерни технологии и висококачествени материали.
| Тегло | 14,50000000 кг |
|---|---|
| Размери | 0,00000000 × 0,00000000 × 0,00000000 см |
| Категории | Столчета за колаСтолчета за кола с IsoFix |
| Марка | Cangaroo |
| Вид | Столчета за кола |
| Група | Столчета за кола Cangaroo |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките, За отдих, За предпазване |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | EPP, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 14.5 kg |
| Размер на опаковката | 52.2 x 60 x 44.5 cm |
| Каталожен номер | 110932 |
| Баркод | 3.80101E+12 |
| Размер на продукта | 43 x 53 x 55 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 36 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
