Вана сгъваема Fiji Pink
25,51 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31402010028
Категории: Баня и хигиена, Бебешка вана и стойки
Описание
• Подходяща от раждане до 36м;
• Висококачествени нетоксични материали;
• Лесна за почистване;
• Компактен сгъваем дизайн;
• Дренажна термосензорна тапа.
Размери:
– Продукт: 80x20x49 см / Сгъната: 80×9.5×49 см / 1.65 кг
– Кашон: 84x50x79 см / 18 кг / 10 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 1,500000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Вани и стойки |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Вани |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Предназначение | За къпане, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.9 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 80 x 20 x 49 cm |
| Размер на опаковката | 80 x 10 x 50 cm |
| Каталожен номер | 31402010028 |
| Баркод | 3800171214315 |
