Чанта Maxi Dark Grey
28,07 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108020088
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
• Луксозни меланжирани тъкани и кожени детайли;
• Включена подложка за повиване;
• Клипсове за лесно прикрепяне към дръжката на количката;
• Широк отвор на основния джоб за по-лесен достъп;
• Вътрешни джобове за пелени и аксесоари;
• Преден и заден външен джоб с цип и открити странични джобове с лесен достъп;
• 2 отделения за бутилка, които запазват температурата в продължение на часове;
• Подвижен аксесоар-портмоне;
• Презрамка за пътуване на гърба, която позволява лесно закрепяне към дръжката на куфар;
• Включена дълга регулируема дръжка с мека подложка за рамото;
• 100% полиестер.
Размери:
– Продукт: 40x27x22 см / 1 кг
– Кашон: 69x49x42 см / 26 кг / 24 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,950000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Чанти за колички |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За мама, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Кожа, Полиестер |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.78 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 22 x 27 x 40 cm |
| Размер на опаковката | 42 x 8 x 30 cm |
| Каталожен номер | 31108020088 |
| Баркод | 3800171207058 |
Свързани продукти
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ GREY
Оценено с 0 от 5
