Чанта Siena Light Grey 2023
25,51 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108020086
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
• Висококачествени меланжирани тъкани;
• Включена подложка за повиване;
• Клипсове за лесно прикрепяне към дръжката на количката;
• Широк отвор на основния джоб за по-лесен достъп;
• Джобове за пелени и аксесоари;
• Непромокаем джоб за мокри предмети;
• 3 отделения за бутилка, които запазват температурата в продължение на часове;
• Отвор на гърба за лесен достъп до дъното на основното отделение;
• Държач за ключове;
• Ластично регулиране на излишната дължина на дръжките;
• Подходяща за носене като чанта или раница;
• 100% полиестер.
Размери:
– Продукт: 21x27x42 cм / 0.8 кг
– Кутия: 34x47x48 см / 9.2 кг / 10 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,800000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Чанти за колички |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За мама, За най-малките, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Кожа, Полиестер |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.5 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 27 x 42 x 21 cm |
| Размер на опаковката | 47 x 48 x 34 cm |
| Каталожен номер | 31108020086 |
| Баркод | 3800171202527 |
Свързани продукти
Д.КОЛИЧКА QUICK до 22 кг АВТОМАТИЧНО СГЪВАНЕ GINGE
Оценено с 0 от 5
