Чанта Brielle Beige
18,87 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108020099
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
• Стилен едноцветен дизайн със сатенирани детайли;
• Закачалки за лесно прикрепяне към дръжката на количката;
• Широк отвор на основния джоб за лесен достъп;
• Джобове за пелени и аксесоари;
• Непромокаем джоб за мокри предмети;
• Странични джобове с ластично прибиране и отвор за кърпички;
• 2 термоизолирани отделения за шише, които запазват температурата в продължение на часове;
• Преден и заден външен джоб с велкро закопчаване за лесен достъп;
• Включена дълга дръжка за рамо;
• 100% полиестер.
– Продукт: 33x32x16 см / 0.52 кг
– Кашон: 47x34x42 см / 11.4 кг / 20 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,520000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички Аксесоари за колички Чанти и раници за колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Чанти за колички |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За мама, За най-малките, За съхранение |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Бежов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.52 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 33 х 32 х 16 cm |
| Размер на опаковката | 47 x 34 x 35 cm |
| Каталожен номер | 31108020099 |
| Баркод | 3800171212861 |
