СГЪВАЕМА ТРИКОЛКА FRECCIA GREEN С РОТАЦИЯ 360
99,18 € / 193,98 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
чанта за аксесоари,размери,сгъваем сенник,сгъваема до компактни размери,удобна родителска дръжка с 3 позиции за регулиране на височината,Отстраняем гриф,текстилен багажник,позиция: с гръб към родителя,позиция: с лице към родителя,предпазни колани,Бутон за регулация на кормилото,сгъваема поставка за крачета,отстраняема тапицерия за лесно почистване,ротация на 360 градуса,TPR ръкохватки,вкл./изкл. на механизма със свободно движение,поставка за чаша,размери,Неплъзгащи педали,Седалка с облегалка,Велосипед триколка,Накланяща се облегалка в позиция гръб към родителя,Поставка за крачета за по-малки деца при позиция с гръб към родителя,Поставка за крачета за по-малки деца при позиция с лице към родителя,Mека седалка,Накланяща се облегалка в позиция с лице към родителя///
Подходящо за деца 12~60 месеца
До 25 кг
| Тегло | 9,6000 кг |
|---|---|
| Размери | 111 × 54 × 106 см |
| Категории | Играчки Бебешки играчки За каране, яздене и бутане |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Триколки |
| Предназначение | За активно движение, За забавление и възпитание, За каране, За най-малките |
| Подходящ за | Деца, Момичета, Момчета |
| Материал | Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 12м+ |
| Тегло | 9.6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 111 х 54 х 106 cm |
| Размер на опаковката | 61 x 43 x 31 cm |
| Каталожен номер | 10050672602 |
| Баркод | 3800166124629 |
| Максимално тегло | 25 kg |
| Брой гуми | 3 |
