ТЕПИХ MOMENTS 83X83 PINK
21,38 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10300520002
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
размери,арки с играчки,размери,Мека текстилна подложка,Текстилни играчки със звук и дрънкалки,размери///
0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,7500 кг |
|---|---|
| Размери | 96 × 96 × 53 см |
| Категории | Активно движение Активни гимнастики |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Активни гимнастики |
| Група | Активно движение Lorelli |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 96 х 96 х 53 cm |
| Размер на опаковката | 66 x 45.5 x 7 cm |
| Каталожен номер | 10300520002 |
| Баркод | 3800166120799 |
