ТЕПИХ МОЕТО ПЪРВО ПИАНО 73Х60 РОЗОВ
14,09 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10300470002
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
размери,размери,Мека текстилна подложка,Арка с играчки и огледало с формата на цвете,Игра по гръб,Игра по корем,Игра в седнало положение,Развитие на двигателните умения,Докосване на клавиатурата за игра,Провокира мисленето,Пианото може да се използва самостоятелно///
0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,9000 кг |
|---|---|
| Размери | 76 × 59 × 40 см |
| Категории | Активно движение Активни гимнастики |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Активни гимнастики |
| Група | Активно движение Lorelli |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Текстил |
| Цвят | Розов |
| Тип батерии | 1.5V, AA |
| Възраст | 0м+ |
| Брой батерии | 3 |
| Тегло | 1.1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 76 х 59 х 40 cm |
| Размер на опаковката | 46.3 x 33.5 x 25 cm |
| Каталожен номер | 10300470002 |
| Баркод | 3800166115313 |
