ТЕПИХ ПИАНО 77X52 СИН
23,80 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10300260001
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
///
0+ месеца
Допълнителна информация
| Тегло | 0,9500 кг |
|---|---|
| Размери | 82 × 72 × 44 см |
| Категории | Активно движение Активни гимнастики |
| Марка | Lorelli |
| Група | Активни гимнастики Lorelli |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.325 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 48.5 x 10 x 39 cm |
| Каталожен номер | 10300260001 |
| Баркод | 3800151910374 |
