БАЗА ISOFIX+SUPPORT LEG ЗА АВТОСТОЛ ARIA LUXE 40-87CM
66,50 € / 130,06 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
1007208
Категории: Детско столче за кола, Столче за кола 0-13 кг
Описание
размери,Съвместимо само със столче за кола ARIA LUXE 40-87cm,Използване на система ISOFIX и опорен крак,Индикатори за правилен монтаж,Монтаж на столчето за кола само за няколко секунди///
Съвместимо само със столче за кола ARIA LUXE
Допълнителна информация
| Тегло | 3,7000 кг |
|---|---|
| Размери | 59 × 32 × 60 см |
| Категории | Столчета за кола Аксесоари за столчета Основи за столчета |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Аксесоари за столчета за кола |
| Предназначение | За безопасност, За кола, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета, Най-малките |
| Материал | Метал, Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 3.7 kg |
| Размер на продукта | 59 x 32 x 60 cm |
| Размер на опаковката | 56 x 17 x 37 cm |
| Каталожен номер | 1007208 |
| Баркод | 3800166120171 |
Свързани продукти
СТОЛ ЗА КОЛА AVIATOR i-Size ISOFIX 40-150 CM GREY
Оценено с 0 от 5
СТОЛ ЗА КОЛА NEBULA i-Size 360 ISOFIX 40-150 ARCTI
Оценено с 0 от 5
