Чувалче за количка Luxury Dreamy Fields Grey
55,73 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31108040155
Категории: Аксесоари за колички, Бебешки колички
Описание
• Водоустойчива повърхност в стилен дизайнерски принт;
• Мек и топъл поларен хастар;
• Отвори за предпазни колани, съвместими със стандартни бебешки колички с 3 или 5-точков предпазен колан;
• Откачане на покривалото за крачета;
• Еластични гайки за регулиране височината на покривалото;
• Лесно отваряне с цип по цялата дължина;
• Луксозен прошит дизайн;
• Кожена емблема и подвижен детайл от пухкав еко косъм;
• Състав: 100% полиестер.
Размери:
– Продукт: 97х40 см / 0.96 кг
– Кашон: 78х45.5х68 см / 11.67 кг / 10 бр/кашон
Допълнителна информация
| Тегло | 0,960000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | KikkaBoo |
| Вид | Аксесоари за колички, Бебешки чувалчета |
| Група | Бебешки колички KikkaBoo |
| Предназначение | За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета |
| Материал | Полиестер |
| Цвят | Сив |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 0.96 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на продукта | 98 х 40 cm |
| Размер на опаковката | 71 x 13 x 45 cm |
| Каталожен номер | 31108040155 |
| Баркод | 3800171215299 |
