Д.КОЛИЧКА ARIA 3 в 1 GREEN
396,30 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
кош за новородено,подвижна поставка за крачета,реверсивна седалка,телескопична дръжка,отстраняем гриф,сгъваем сенник с допълнителна секция и козирка,прозорче на сенника,сгъваема до компактни размери,лесно сгъване,завиващи предни колела,столче за кола,спирачка на задните колела,амортисьори,голям кош за пазаруване,адаптори за столче за кола,регулируем гръб – 3 позиции,покривало,алуминиева рама,Дръжка: перфокожа,Гриф: перфокожа,Кош за новородено: алуминиева дръжка за носене,Кош за новородено: покривало,Кош за новородено: матрак /пяна 3 см/,Кош за новородено: сгъваем сенник с допълнителна секция,Кош за новородено: мрежеста част за по-добра вентилация,Кош за новородено: отстраняема тапицерия за лесно почистване,Раница за аксесоари: два външни джоба за аксесоари и мокри кърпи,Раница за аскесоари: каишки с кукички за закачане към количката,Столче за кола: ергономична дръжка за носене,Столче за кола: регулиране височината на раммените колани в две позиции,Столче за кола: 3-точков предпазен колан,Столче за кола: мека подложка за главата,Столче за кола: мека подложка за тялото,Столче за кола: сенник,Кош за новородено: допълнителен вентилационен отвор,заклюване на въртенето на предните колела,регулиране наклона на облегалката с една ръка///
| Тегло | 15,6000 кг |
|---|---|
| Категории | Бебешки колички |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Кожа, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 9.6 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 87 x 51 x 52 cm |
| Каталожен номер | 10021772334C |
| Баркод | 3800166112404 |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
| Позиция на облегалката | 3 |
