Д.КОЛИЧКА ASPEN BLACK 2в1 до 22кг с трансформираща
147,66 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10022062501
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 2 в 1
Описание
покривало за крачета,голям кош за пазаруване,завиващи предни колела,кош за новородено трансформиращ се в седалка,размери,прозорче на сенника,2 позиции за регулиране на раменните колани,реверсивна седалка,поставка за чаша,каишки с кукички, за закачане към количка,два странични джоба за аксесоари и мокри кърпи,размери,Отстраняем гриф от еко кожа,Пружини за обиране на вибрациите при движение,Задни колела със синхронизирана спирачка,Конструкция – комбинация от алуминий и стомана,Раница за аксесоари,Регулируема дръжка: еко кожа,Регулируем сенник с козирка,Включени адаптори съвместими със стол за кола Aria Luxe / Aspen///
До 22 кг
Допълнителна информация
| Тегло | 9,8000 кг |
|---|---|
| Размери | 90 × 61 × 112 см |
| Категории | Бебешки количкиКомбинирани количкиКолички с трансформиращ се кош |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Серия | Lorelli Premium |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Метал, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Черен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 9.8 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 90 х 61 х 112 cm |
| Размер на опаковката | 90 x 112 x 60 cm |
| Каталожен номер | 10022062501 |
| Баркод | 3800166118390 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
