Д.КОЛИЧКА BOSTON LODEN GREEN+АДАПТОРИ
236,21 €
Изчерпан
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021832383A
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 3 в 1
Описание
амортисьори,кош за новородено,покривало за крачета,сгъваем сенник,чанта за аксесоари,подвижна поставка за крачета,голям кош за пазаруване,завиващи предни колела,реверсивна седалка,регулиране на дръжката,поставка за аксесоари на дръжката,столче за кола /опция/,заключващ механизъм,5 точкови предпазни колани,мрежа против комари,сгъваема до компактни размери,спирачка на задните колела,алуминиева рама,регулируема облегалка,гриф: ЕКО кожа,дръжка: ЕКО кожа,Кош за новородено: покривало,Столче за кола: ергономична дръжка за носене,Столче за кола: мека подложка за тялото,Столче за кола COMET, SPIRIT */опция//
Допълнителна информация
| Тегло | 14,00000000 кг |
|---|---|
| Размери | 60,00000000 × 105,00000000 × 111,00000000 см |
| Категории | Бебешки количкиКомбинирани количкиКолички с твърд кош |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Алуминий, Еко кожа, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Зелен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 14 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на опаковката | 88 x 49 x 35 cm |
| Каталожен номер | 10021832383A |
| Баркод | 3800166109848 |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
