Д.КОЛИЧКА VIOLA TROPICAL FLOWERS
160,27 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10021812388
Категории: Бебешки колички, Бебешки колички 2 в 1
Описание
чанта за аксесоари,сгъваем сенник с козирка,поставка за аксесоари на дръжката,отстраняем гриф,столче за кола /опция/,завиващи предни колела,кош за новородено, трансформиращ се в седалка,мека подложка за тялото,спирачка на задните колела,покривало,реверсивна седалка,регулиране на дръжката,5-точков предпазен колан,голям кош за пазаруване,гриф: ЕКО кожа,дръжка: ЕКО кожа,сгъваема до компактни размери заедно с трансформиращия се кош,Столче за кола SPIRIT */опция////
Допълнителна информация
| Тегло | 11,6000 кг |
|---|---|
| Размери | 96 × 59 × 112 см |
| Категории | Бебешки количкиКомбинирани количкиКолички с трансформиращ се кош |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Бебешки колички |
| Група | Бебешки колички Lorelli, Комбинирани колички Lorelli |
| Предназначение | За безопасност, За най-малките, За отдих |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Еко кожа, Пластмаса, Текстил |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 12 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 96 х 59 х 112 cm |
| Размер на опаковката | 66 x 48 x 24 cm |
| Каталожен номер | 10021812388 |
| Баркод | 3800166102054 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Максимално тегло | 22 kg |
| Предпазен колан | 5 точков |
| Брой гуми | 4 |
