ДВУЛИЦЕВО ДЕТСКО ТЕРМО КИЛИМЧЕ ЗА ИГРА OCEAN & STA
14,81 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10300480006
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
лесно за почистване,размери,размери,Термоизолиращо,Двулицев дизайн,Водоустойчиво,Меко и устойчиво,Портативно и компактно,Чанта за съхранение и пътуване,Подходящо за употреба у дома или навън///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 180 × 120 × 1 см |
| Категории | За детската стая Обзавеждане Килими за игра |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Килими за игра |
| Серия | Lorelli Premium |
| Група | За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За забавление и възпитание, За най-малките |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | Полиетилен , Пяна |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 180 x 120 x 1 cm |
| Размер на опаковката | 45 x 20 x 45 cm |
| Каталожен номер | 10300480006 |
| Баркод | 3800166118819 |
