ДВУЛИЦЕВО ДЕТСКО ТЕРМО КИЛИМЧЕ ЗА ИГРА WAVES & STA
22,11 €
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
10300490004
Категория: Активна гимнастика за бебе
Описание
лесно за почистване,размери,размери,Термоизолиращо,Двулицев дизайн,Водоустойчиво,Меко и устойчиво,Портативно и компактно,Чанта за съхранение и пътуване,Подходящо за употреба у дома или навън///
Допълнителна информация
| Тегло | 0,0000 кг |
|---|---|
| Размери | 200 × 180 × 1 см |
| Категории | За детската стая Обзавеждане Килими за игра |
| Марка | Lorelli |
| Вид | Килими за игра |
| Серия | Lorelli Premium |
| Група | За детската стая Lorelli |
| Предназначение | За детския интериор, За забавление и възпитание, За най-малките, За развиване на въображението |
| Подходящ за | Момичета, Момчета |
| Материал | XPE пяна |
| Цвят | Многоцветен |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1 kg |
| Промоции | Бебешки находки, Lorelli Promo |
| Размер на продукта | 200 x 180 x 1 cm |
| Размер на опаковката | 45 x 20 x 45 cm |
| Каталожен номер | 10300490004 |
| Баркод | 3800166118857 |
