Гърне бебешко Whale Pink
39,50 € / 77,26 лв.
-
Бърза доставка
-
Лесно връщане
-
Преглед на пратката
-
Сигурно плащане
-
24 месеца гаранция
-
Купи на изплащане
Код:
31401010021
Категории: Баня и хигиена, Гърне за бебе и адаптори
Описание
• Подходяща за деца над 12 м;
• Висококачествени нетоксични материали;
• Игрив дизайн;
• Снабден с капаче;
• Отстраняемо контейнерче за лесно почистване;
• Противоплъзгаща основа.
Размери:
– Продукт: 40×24.5×31 см / 1.2 кг
– Цветна кутия: 43.5×25.5×20 см / 1.5 кг
– Кашон: 53x45x43 см / 7.5 кг / 4 бр/кшон
Допълнителна информация
| Тегло | 1,200000 кг |
|---|---|
| Категории | Баня и хигиена Аксесоари за баня Гърнета, седалки и степенки |
| Марка | KikkaBoo |
| Група | Баня и хигиена Kikkaboo |
| Подходящ за | Момичета |
| Цвят | Розов |
| Възраст | 0м+ |
| Тегло | 1.525 kg |
| Промоции | KikkaBoo Promo, Kikkaboo SOS |
| Размер на опаковката | 43.5 x 20.5 x 26 cm |
| Каталожен номер | 31401010021 |
| Баркод | 3801401010219 |
